KONST / Litografier / Färglitografi 11525524
nr 1152 5524
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Marknad, signerad och numrerad 18/150, bladets mått: 48x63
Kondition: skadad ram
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:22:17
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas